Hajduk

Hajduk – Osijek 3:2

Hajduk je rezultatom 3:2 svladao Osijek na Poljudu u utakmici koja je do samog kraja bila potpuno otvorena i neizvjesna. Vodili su Bijeli 2:0, Osijek je već početkom drugog poluvremena došao do poravnanja rezultata, a zatim su Bijeli u 72. minuti nakon sjajne asistencije Bassela Jradija i pogotka Jaira došli do zaslužene pobjede.  Proslavio je Jairo emotivno pobjegnički pogodak, pri tom je nogom udario korner zastavicu zbog čega je dobio drugi žuti karton te je Hajduk do kraja utakmice igrao s desetoricom na terenu.  – Bila je ovo jako teška utakmica, borili smo se do kraja i isplatilo se, ostvarili smo jako važnu pobjedu. Uvijek sam sretan kada mogu pomoći momčadi da pobjedi, a ovim putem želim im se ujedno i ispričati momčadi jer sam ih ostavio s igračem manje. Nije mi to sigurno bila namjera, emocionalno sam proslavio pogodak, udario sam zastavicu ne razmišljajući o posljedicama. Ispričavam se treneru i suigračima zbog toga, kako zbog ove utakmice tako i zbog sljedeće u kojoj neću igrati – između ostalog je kazao Jairo.  hajduk.hr