Gradsko izborno povjerenstvo poziva predložene članove biračkih odbora da nazoče obuci i testiranju koje će se održavati u dvorani Gradskog vijeća Čapljina (Zgrada MUP-a) u ulici Gojka Šuška, prema planu obuke i to:
Dana 26.10.2020. godine u ponedjeljak s početkom u 17:00 za biračke odbore:
-
- 173A001 Čapljina Sjever 1 (članovi i zamjenici biračkih odbora):
- Tihomir Krešić (Filip Krvavac – neovisni) – član
- Ivica Bule (HKDU) – član
- Armina Šejtanić (SDP) – član
- Tea Jelčić (Mile Raguž – nezavisni) – član
- Ines Sušić Jelčić (DF) – član
- Ante Sušac (Filip Krvavac – neovisni) – zamjenik člana
- Dario Šego (HKDU) – zamjenik člana
- Nermina Hasić (SDP) – zamjenik člana
- Dragan Sulić (Mile Raguž) – zamjenik člana
- Franjo Buntić (DF) – zamjenik člana
- 173A001 Čapljina Sjever 1 (članovi i zamjenici biračkih odbora):
-
- 173A002 Čapljina Istok (članovi i zamjenici biračkih odbora):
- Radoslav Kujundžić (SMS) – predsjednik
- Maja Vidić Gadže (Franjo Sušić – neovisni) – član
- Lidija Marković (HSP dr. Ante Starčević BiH) – član
- Sanela Čevra (SDA) – član
- Zlatko Jurić (Za Čapljinu jednaku za sve) – član
- Boris Dadić (SMS) – zamjenik predsjednika
- Mateo Jovanović (Franjo Sušić – neovisni) – zamjenik člana
- Ivan Marković (HSP dr. Ante Starčević BiH) – zamjenik člana
- Adna Čevra (SDA) – zamjenik člana
- Martina Jurić (Za Čapljinu jednaku za sve) – zamjenik člana
- 173A002 Čapljina Istok (članovi i zamjenici biračkih odbora):
-
- 173A003 Čapljina Centar 1 (članovi i zamjenici biračkih odbora):
- Željko Jelčić (HKDU) – predsjednik
- Tatijana Zlatunić (Čapljina u srcu) – član
- Tomislav Kvesić (HDZ-HSS) – član
- Irnesa Sabljić (Mehmed Šabanović – neovisni) – član
- Alija Razić (SDP) – član
- Marko Vuletić (HKDU) – zamjenik člana
- Ivan Porobija (Čapljina u srcu) – zamjenik člana
- Marin Vego (HDZ-HSS) – zamjenik člana
- Adis Hasić (Mehmed Šabanović – neovisni) – zamjenik člana
- Anto Babić (SDP) – zamjenik člana
- 173A003 Čapljina Centar 1 (članovi i zamjenici biračkih odbora):
-
- 173A004a Čapljina Jug 1 (članovi i zamjenici biračkih odbora):
- Mirjana Čerkez (Franjo Sušić – neovisni) – predsjednik
- Martina Bubalo (Mile Raguž – neovisni) – član
- Marijo Jelčić (DF) – član
- Andrijana Suton (Filip Krvavac – neovisni)
- Josip Rebac (SMS) – član
- Vidan Krešić (Franjo Sušić – neovisni) – zamjenik predsjednika
- Minja Mulalić (Mile Raguž – neovisni) – zamjenik člana
- Zoran Buntić (DF) – zamjenik člana
- Ankica Bojčić (Filip Krvavac – neovisni) – zamjenik člana
- Ivan Puljić (SMS) – zamjenik člana
- 173A004a Čapljina Jug 1 (članovi i zamjenici biračkih odbora):
-
- 173A004b Čapljina Jug 1 (članovi i zamjenici biračkih odbora):
- Toni Falak (HDZ-HSS) – predsjednik
- Jurica Biloš (HSP dr. Ante Starčević BiH) – član
- Neir Hasić (SDA) – član
- Baldo Jurković (Za Čapljinu jednaku za sve) – član
- Leon Jelčić (Čapljina u srcu) – član
- Marija Proleta (HDZ-HSS) – zamjenik predsjednika
- Ilko Galić (HSP dr. Ante Starčević BiH) – zamjenik člana
- Razija Šuta (SDA) – zamjenik člana
- Ilijan Rajič (Za Čapljinu jednaku za sve) – zamjenik člana
- Stana Buntić (Čapljina u srcu) – zamjenik člana
- 173A004b Čapljina Jug 1 (članovi i zamjenici biračkih odbora):
Dana 27.10.2020. godine u utorak s početkom u 17:00 za biračke odbore:
- 173A005 Čeljevo (članovi i zamjenici biračkih odbora):
- Damir Jovanović (HKDU) – predsjednik
- Sulejman Džaferović (Mehmed Šabanović – neovisni) – član
- Nada Sjekirica (SDP) – član
- Žana Markota (Mile Raguž – neovisni) – član
- Muhamed Sjekirica (DF) – član
- Denis Azinović (HKDU) – zamjenik predsjednika
- Amila Sjekirica (Mehmed Šabanović – neovisni) – zamjenik člana
- Mevludin Sjekirica (SDP) – zamjenik člana
- Ana Jurković (Mile Raguž – neovisni) – zanmjenik člana
- Veldina Stiglić (DF) – zamjenik člana
- 173A006 Doljani (članovi i zamjenici biračkih odbora):
- Daniel Pendić (SMS) – član
- Lovro Raič (Filip Krvavac – neovisni) – član
- Robert Šutalo (Franjo Sušić – neovisni) – član
- Miro Pendić (SMS) – član
- Josip Raič (Filip Krvavac – neovisni) – zamjenik člana
- Ilija Krešić (Franjo Sušić – neovisni) – zamjenik člana
- 173A007 Domanovići (članovi i zamjenici biračkih odbora):
- Huso Đono (SDA) – predsjednik
- Danijel Andrun (HSP dr. Ante Starčević BiH) – član
- Elvir Turajlić (Za Čapljinu jednaku za sve) – član
- Zoran Pehar (Čapljina u srcu) – član
- Dževada Šuta (HDZ-HSS) – član
- Meris Šuta (SDA) – zamjenik predsjednika
- Antoni Andrun (HSP dr. Ante Starčević BiH) – zamjenik člana
- Dragan Sudar (Za Čapljinu jednaku za sve) – zamjenik člana
- Marko Martinović (Čapljina u srcu) – zamjenik člana
- Medina Hasić (HDZ-HSS) – zamjenik člana
- 173A008 Dračevo (članovi i zamjenici biračkih odbora):
- Jozo Jurica (Mehmed Šabanović – neovisni) – predsjednik
- Nikola Jurica (HKDU) – član
- Ivona Karačić (SDP) – član
- Robert Gadžić (Mile Raguž – neovisni) – član
- Marko Jurić (DF) – član
- Bruno Raič (Mehmed Šabanović – neovisni) – zamjenik predsjednika
- Siniša Bunoza (HKDU) – zamjenik člana
- Mario Bulum (SDP) – zamjenik člana
- Antonio Pinjušić (Mile Raguž – neovisni) – zamjenik člana
- Danijel Šutalo (DF) – zamjenik člana
Dana 28.10.2020. godine u srijedu s početkom u 17:00 za biračke odbore:
- 173A009 Dretelj (članovi i zamjenici biračkih odbora):
- Gordan Vidić (Franjo Sušić – neovisni) – predsjednik
- Ivica Glavinić (Filip Krvavac – neovisni) – član
- Jozo Bošković (SMS) – član
- Marija Raguž (HSP dr. Ante Starčević BiH) – član
- Slaven Vidić (SDA) – član
- Vlatko Vidić (Franjo Sušić – neovisni) – zamjenik predsjednika
- Krunoslav Jovanović (Filip Krvavac – neovisni) – zamjenik člana
- Valentin Đevenica (SMS) – zamjenik člana
- Marjana Mihalić Čuljak (HSP dr. Ante Starčević BiH) – zamjenik člana
- Frančeska Čepo (SDA) – zamjenik člana
- 173A010 Gabela (članovi i zamjenici biračkih odbora):
- Oliver Zvonić (HDZ-HSS) – predsjednik
- Tomislav Zvono (Za Čapljinu jednaku za sve) – član
- Željko Marić (Čapljina u srcu) – član
- Robert Jurković (Mehmed Šabanović – neovisni) – član
- Vidan Krvavac (HKDU) – član
- Zoran Akrapović (HDZ-HSS) – zamjenik predsjednika
- Božan Bošković (Za Čapljinu jednaku za sve) – zamjenik člana
- Zdravko Dodig (Čapljina u srcu) – zamjenik člana
- Ivo Arapović (Mehmed Šabanović – neovisni) – zamjenik člana
- Milan Bulum (HKDU) – zamjenik člana
- 173A011 Gabela Polje (članovi i zamjenici biračkih odbora):
- Katica Karačić (SDP) – predsjednik
- Julijana Šimunović (Mile Raguž – neovisni) – član
- Zvonimir Ćorić (DF) – član
- Vjekoslav Jurković (Filip Krvavac – neovisni) – član
- Marko Bošković (SMS) – član
- Željko Karačić (SDP) – zamjenik predsjednika
- Magda Šimunović (Mile Raguž – neovisni) – zamjenik člana
- Željko Kesten (DF) – zamjenik člana
- Ante Jurković (Filip Krvavac – neovisni) – zamjenik člana
- Nedjeljko Kuridža (SMS) – zamjenik člana
- 173A012 Gnjilišta (članovi i zamjenici biračkih odbora):
- Krešimir Krešić (SDA) – predsjednik
- Ivana Pehar (Franjo Sušić – neovisni) – član
- Nikola Čepo (HSP dr. Ante Starčević BiH) – član
- Marinela Merdžan (SDA) – zamjenik predsjednika
- Stanka Merdžan (Franjo Sušić – neovisni) – zamjenik člana
- Pavo Bošković (HSP dr. Ante Starčević BiH) – zamjenik člana
Dana 29.10.2020. godine u četvrtak s početkom u 17:00 za biračke odbore:
- 173A013 Grabovine (članovi i zamjenici biračkih odbora):
- Dragan Jelčić (Mehmed Šabanović – neovisni) – predsjednik
- Željko Galić (Čapljina u srcu) – član
- Josip Pavlović (HDZ-HSS) – član
- Zdenko Pavlović (Za Čapljinu jednaku za sve) – član
- Darko Perić (HKDU) – član
- Mario Dodig (Mehmed Šabanović – neovisni) – zamjenik predsjednika
- Mili Sušac (Čapljina u srcu) – zamjenik člana
- Zdravko Nikolić (HDZ-HSS) – zamjenik člana
- Robert Sivrić (Za Čapljinu jednaku za sve) – zamjenik člana
- Mato Brajković (HKDU) – zamjenik člana
- 173A014 Opličići (članovi i zamjenici biračkih odbora):
- Musajir Penava (DF) – predsjednik
- Edad Lizde (SMS) – član
- Adis Šuta (Filip Krvavac – neovisni) – član
- Damir Previšić (Mile Raguž – neovisni) – član
- Halil Merdan (SDP) – član
- Haris Turajlić (DF) – zamjenik predsjednika
- Amina Lizde (SMS) – zamjenik člana
- Armin Razić (Filip Krvavac – neovisni) – zamjenik člana
- Tvrdoslav Šutalo (Mile Raguž – neovisni) – zamjenik člana
- Sabina Merdan (SDP) – zamjenik člana
- 173A015 Hotanj (članovi i zamjenici biračkih odbora):
- Marko Vukančić (HSP dr. Ante Starčević BiH) – predsjednik
- Lidija Jurić (Čapljina u srcu) – član
- Andrej Jurić (Za Čapljinu jednaku za sve) – član
- Mirza Kurtović (SDA) – član
- Anja Jarak (Franjo Sušić – neovisni) – član
- Zvonimir Kramar (HSP dr. Ante Starčević BiH) – zamjenik predsjednika
- Mario Raič (Čapljina u srcu) – zamjenik
- Antonio Miloš (Za Čapljinu jednaku za sve) – zamjenik člana
- Hedija Boškailo (SDA) – zamjenik člana
- Kristina Jelčić (Franjo Sušić – neovisni) – zamjenik člana
- 173A016 Prćavci (članovi i zamjenici biračkih odbora):
- Bojana Miličević (Mehmed Šabanović – neovisni) – predsjednik
- Draga Pavlović (HDZ-HSS) – član
- Tomislav Gadže (HKDU) – član
- Nikica Nikše (Mehmed Šabanović – neovisni) – zamjenik predsjednika
- Mate Pavlović (HDZ-HSS) – zamjenik člana
- Gabrijela Vego (HKDU) – zamjenik člana
Dana 30.10.2020. godine u petak s početkom u 17:00 za biračke odbore:
- 173A017 Gorica-Struge (članovi i zamjenici biračkih odbora):
- Željko Musulin (Filip Krvavac – neovisni) – predsjednik
- Mirjana Marković (SMS) – član
- Ana Sivrić (DF) – član
- Jelena Njavro (Mile Raguž – neovisni) – član
- Emina Baljić (SDP) – član
- Marko Vištica (Filip Krvavac – neovisni) – zamjenik predsjednika
- Zoran Marković (SMS) – zamjenik člana
- Gabrijela Marković (DF) – zamjenik člana
- Željomir Čuljak (Mile Raguž – neovisni) – zamjenik člana
- Mustafa Dizdar (SDP) – zamjenik člana
- 173A018 Svitava (članovi i zamjenici biračkih odbora):
- Mario Šutalo (SDA) – predsjednik
- Davor Krešić (HSP dr. Ante Starčević BiH) – član
- Damir Martinović (Franjo Sušić – neovisni) – član
- Martina Rajič (SDA) – zamjenik predsjednika
- Ivan Kuzman (HSP dr. Ante Starčević BiH) – zamjenik člana
- Dragan Kević (Franjo Sušić – neovisni) – zamjenik
- 173A019 Šurmanci (članovi i zamjenici biračkih odbora):
- Mijo Valjan (Čapljina u srcu) – predsjednik
- Darijo Prusac (HDZ-HSS) – član
- Marijo Karamatić (Za Čapljinu jednaku za sve) – član
- Nikola Valjan (Čapljina u srcu) – zamjenik predsjednika
- Marijo Arar (HDZ-HSS) – zamjenik člana
- Marijo Sučić (Za Čapljinu jednaku za sve) – zamjenik člana
- 173A020a Tasovčići (članovi i zamjenici biračkih odbora):
- Ninoslav Vukelja (HKDU) – predsjednik
- Amila Kobiljar – Bajrić (Mehmed Šabanović – neovisni) – član
- Dejan Domazet (DF) – član
- Franjo Marković (Mile Raguž – neovisni) – član
- Dragana Pjaca (SDP) – član
- Nediljko Rotim (HKDU) – zamjenik predsjednika
- Zejna Čevra (Mehmed Šabanović – neovisni) – zamjenik člana
- Željko Bošković (Mile Raguž – neovisni) – zamjenik člana
- Azra Alagić (SDP) – zamjenik člana
- 173A020b Tasovčići (članovi i zamjenici biračkih odbora):
- Goran Pehar (HSP dr. Ante Starčević BiH) – predsjednik
- Elbisa Šabanović (SMS) – član
- Goran Menalo (Filip Krvavac – neovisni) – član
- Emina Boškailo (SDA) – član
- Ilija Vegar (Franjo Sušić – neovisni) – član
- Mira Čuljak (HSP dr. Ante Starčević BiH) – zamjenik predsjednika
- Seada Boškailo (SMS) – zamjenik člana
- Marinko Grizelj (Filip Krvavac – neovisni) – zamjenik člana
- Amina Sabljić (SDA) – zamjenik člana
- Mario Ivanković (Franjo Sušić – neovisni) – zamjenik člana
Nakon ovog slijedi stanka od petka do utorka pa se sve nastavlja 3.11.2020. godine:
Dana 3.11.2020. godine u utorak s početkom u 17:00 za biračke odbore:
- 173A021a Trebižat (članovi i zamjenici biračkih odbora):
- Zlatan Borovac (HDZ-HSS) – predsjednik
- Terezija Bakalar (Za Čapljinu jednaku za sve) – član
- Josipa Dodig (Mehmed Šabanović – neovisni) – član
- Marin Nikše (HKDU) – član
- Ivica Ivanković (Čapljina u srcu) – član
- Dragan Grgić (HKDU) – zamjenik predsjednika
- Suzana Jurković (Za Čapljinu jednaku za sve) – zamjenik člana
- Dalibor Ilić (Mehmed Šabanović – neovisni) – zamjenik člana
- Niko Vrankić (HKDU) – zamjenik člana
- Dalibor Bubalo (Čapljina u srcu) – zamjenik člana
- 173A020b Trebižat (članovi i zamjenici biračkih odbora):
- Iva Borovac (Filip Krvavac – neovisni) – predsjednik
- Jozo Rašić (Mile Raguž – neovisni) – član
- Danijel Šimović (SMS) – član
- Darko Krešo (DF) – član
- Andrej Sušac (SDP) – član
- Josip Primorac (Filip Krvavac – neovisni) – zamjenik predsjednika
- Ivana Dodig (Mile Raguž – neovisni) – zamjenik člana
- Pavo Tunjić (SMS) – zamjenik člana
- Josip Matić (DF) – zamjenik člana
- Tihomir Sušac (SDP) – zamjenik člana
- 173A022a Višići (članovi i zamjenici biračkih odbora):
- Velimir Zvono (Za Čapljinu jednaku za sve) – predsjednik
- Ivan Matuško (Čapljina u srcu) – član
- Pero Markota (HSP dr. Ante Starčević BiH) – član
- Semira Čevra (SDA) – član
- Toni Falak (Franjo Sušić – neovisni) – član
- Amar Zukanović (Za Čapljinu jednaku za sve) – zamjenik predsjedika
- Marina Matuško (Čapljina u srcu) – zamjenik člana
- Ana Markota (HSP dr. Ante Starčević BiH) – zamjenik člana
- Edin Čevra (SDA) – zamjenik člana
- Damir Jurković (Franjo Sušić – neovisni) – zamjenik člana
- 173A022b Višići (članovi i zamjenici biračkih odbora):
- Edis Zukanović (Mile Raguž – neovisni) – predsjednik
- Vlado Jović (HDZ-HSS) – član
- Samra Kolašinac (Mehmed Šabanović – neovisni) – član
- Faruk Repeša (SDP) – član
- Davor Ćorić (HKDU) – član
- Natko Bitanga (Mile Raguž – neovisni) – zamjenik predsjednika
- Damir Menalo (HDZ-HSS) – zamjenik člana
- Bajro Hasić (Mehmed Šabanović – neovisni) – zamjenik člana
- Šaban Repeša (SDP) – zamjenik člana
- Dinko Bošković (HKDU) – zamjenik člana
Dana 4.11.2020. godine u srijedu s početkom u 17:00 za biračke odbore:
- 173A023 Zvirovići (članovi i zamjenici biračkih odbora):
- Tino Raguž (DF) – predsjednik
- Domagoj Pervan (SMS) – član
- Matej Vasilj (HSP dr. Ante Starčević BiH) – član
- Ante Penava (Filip Krvavac – neovisni) – član
- Marija Šimović (Franjo Sušić – neovisni) – član
- Mladen Raguž (DF) – zamjenik predsjednika
- Monika Karlović (SMS) – zamjenik člana
- Filip Primorac (HSP dr. Ante Starčević BiH) – zamjenik člana
- Slavica Kapular (Filip Krvavac – neovisni) – zamjenik člana
- Tomislav Brajković (Franjo Sušić – neovisni) – zamjenik člana
- 173A024 Čapljina Sjever 2 (članovi i zamjenici biračkih odbora):
- Ante Raguž (Za Čapljinu jednaku za sve) – predsjednik
- Oleg Blagoje (Čapljina u srcu) – član
- Dario Čolić (HDZ-HSS) – član
- Miroslav Kević (Mehmed Šabanović – neovisni) – član
- Fadila Šuta (SDA) – član
- Danijela Jurković (Za Čapljinu jednaku za sve) – zamjenik predsjednika
- Svetko Putica (Čapljina u srcu) – zamjenik člana
- Tomislav Jurković (HDZ-HSS) – zamjenik člana
- Darko Sulić (Mehmed Šabanović – neovisni) – zamjenik člana
- Vermin Šuta (SDA) – zamjenik člana
- 173A025 Klepci Prebilovci (članovi i zamjenici biračkih odbora):
- Nihad Penava (SDP) – predsjednik
- Slavko Batinić (Filip Krvavac – neovisni) – član
- Marko Rodin (Mile Raguž – neovisni) – član
- Anđelko Barić (DF) – član
- Miro Radoš (HKDU) – član
- Halil Penava (SDP) – zamjenik predsjednika
- Lazo Šimunović (Filip Krvavac – neovisni) – zamjenik člana
- Tomislav Previšić (Mile Raguž – neovisni) – zamjenik člana
- Dženita Repeša (DF) – zamjenik člana
- Josipa Batinić (HKDU) – zamjenik člana
- 173A026 Čapljina Jug 2 (članovi i zamjenici biračkih odbora):
- Željko Čerkez (Franjo Sušić – neovisni) – predsjednik
- Mija Džalto (Za Čapljinu jednaku za sve) – član
- Karmela Jelčić (SMS) – član
- Vladimir Golo (HSP dr. Ante Starčević BiH) – član
- Almira Lizde (SDA) – član
- Silvana Čolić (Franjo Sušić – neovisni) – zamjenik predsjednika
- Žaklina Džalto (Za Čapljinu jednaku za sve) – zamjenik člana
- Janja Zubac Karamatić (SMS) – zamjenik člana
- Sanja Golo (HSP dr. Ante Starčević BiH) – zamjenik člana
- Aner Jazvin (SDA) – zamjenik člana
Dana 5.11.2020. godine u četvrtak s početkom u 17:00 za biračke odbore:
- 173A027 Nakovanj-Vlaka-Ivanuša (članovi i zamjenici biračkih odbora):
- Željko Marić (Čapljina u srcu) – predsjednik
- Miroslav Šudić (HDZ-HSS) – član
- Ante Ištuk (Mehmed Šabanović – neovisni) – član
- Josip Jukić (SDP) – član
- Bojan Perić (HKDU) – član
- Ivan Martinović (Čapljina u srcu) – zamjenik predsjednika
- Kristijan Valjan (HDZ-HSS) – zamjenik člana
- Josip Jurić (Mehmed Šabanović – neovisni) – zamjenik člana
- Zdravko Kostić (SDP) – zamjenik člana
- Maja Babić (HKDU) – član
- 173A028 Bivolje Brdo (članovi i zamjenici biračkih odbora):
- Armin Penava (DF) – predsjednik
- Semir Hadžomerović (SMS) – član
- Antonela Prce (Filip Krvavac – neovisni) – član
- Admir Mace (Franjo Sušić – neovisni) – član
- Jurica Prce (Mile Raguž – neovisni) – član
- Adis Penava (DF) – zamjenik predsjednika
- Dolores Andrun (SMS) – zamjenik člana
- Damir Raguž (Filip Krvavac – neovisni) – zamjenik člana
- Eldar Šoše (Franjo Sušić – neovisni) – zamjenik člana
- Dragana Prce (Mile Raguž – neovisni) – zamjenik člana
- 173A029 Bobanovo selo (članovi i zamjenici biračkih odbora):
- Dejan Tolo (Za Čapljinu jednaku za sve) – predsjednik
- Marijana Jurić (Čapljina u srcu) – član
- Zdenko Božić (HDZ-HSS) – član
- Nenad Tokmagdžija (HSP dr. Ante Starčević BiH) – član
- Anto Grubešić (SDA) – član
- Ljubomir Kraljević (Za Čapljinu jednaku za sve) – zamjenik predsjednika
- Branko Lovrić (Čapljina u srcu) – zamjenik člana
- Jozo Zlatunić (HDZ-HSS) – zamjenik člana
- Kata Tokmagdžija (HSP dr. Ante Starčević BiH) – zamjenik člana
- Miroslav Stijepić (SDA) – zamjenik člana
- 173A030 Lokve (članovi i zamjenici biračkih odbora):
- Mirza Delić (SDP) – predsjednik biračkog odbora
- Veldan Bratić (Mehmed Šabanović – neovisni) – član
- Jasmin Šuta (HKDU) – član
- Munir Penava (SDP) – zamjenik predsjednika
- Muamer Sabljić (Mehmed Šabanović – neovisni) – zamjenik člana
- Jasmin Svinjar (HKDU) – zamjenik člana
Dana 6.11.2020. godine u petak s početkom u 17:00 za biračke odbore:
- 173A031 Počitelj (članovi i zamjenici biračkih odbora):
- Berislav Antunović (Mile Raguž – neovisni) – predsjednik
- Muhamed Alagić (SMS) – član
- Marko Stojak (Filip Krvavac – neovisni) – član
- Tarik Šabanović (Franjo Sušić – neovisni) – član
- Samir Veledar (DF) – član
- Željko Radoš (Mile Raguž – neovisni) – zamjenik predsjednika
- Kenan Zavitan (SMS) – zamjenik člana
- Slađana Jelčić (Filip Krvavac – neovisni) – zamjenik člana
- Bakir Leto (Franjo Sušić – neovisni) – zamjenik člana
- Faris Veledar (DF) – zamjenik člana
- 173A032 Čapljina Centar 2 (članovi i zamjenici biračkih odbora):
- Anita Milinković (Čapljina u srcu) – predsjednik
- Zoran Pucar (Za Čapljinu jednaku za sve) – član
- Marijo Kraljević (HDZ-HSS) – član
- Ivana Krešić (HSP dr. Ante Starčević BiH) – član
- Ajla Rahić (SDA) – član
- Marijo Vrankić (Čapljina u srcu) – zamjenik predsjednika
- Toni Ivanković (Za Čapljinu jednaku za sve) – zamjenik člana
- Monika Sulić (HDZ-HSS) – zamjenik člana
- Bojan Pehar (HSP dr. Ante Starčević BiH) – zamjenik člana
- Amela Rahić (SDA) – zamjenik člana
- 173A033 Čapljina Istok 1 (članovi i zamjenici biračkih odbora):
- Emanuel Brajković (Mile Raguž – neovisni) – predsjednik
- Huso Šejtanić (Mehmed Šabanović – neovisni) – član
- Srećko Škipina (DF) – član
- Jasmin Đonko (SDP) – član
- Slobodan Limov (HKDU) – član
- Nikica Krešić (Mile Raguž – neovisni) – zamjenik predsjednika
- Tarik Lizde (Mehmed Šabanović – neovisni) – zamjenik člana
- Almedina Kurtović (DF) – zamjenik člana
- Nejra Đonko (SDP) – zamjenik člana
- Marko Katić (HKDU) – zamjenik člana
- 173A501 i 173ANNN Čapljina Istok 1 (članovi i zamjenici biračkih odbora):
- Zoran Kožul (SMS) – predsjednik
- Dejan Brajković (Filip Krvavac – neovisni) – član
- Ivana Bradvica (Franjo Sušić – neovisni) – član
- Mate Bušić (SMS) – zamjenik predsjednika
- Ružica Milanović (Filip Krvavac – neovisni) – zamjenik člana
- Ivan Raguž (Franjo Sušić – neovisni) – zamjenik člana
- Mobilni tim (članovi i zamjenici biračkih odbora):
- Stipo Marić (HSP dr. Ante Starčević BiH) – predsjednik
- Marko Dodig (Za Čapljinu jednaku za sve) – član
- Mijo Rotim (SDA) – član
- Slavko Mijatović (HSP dr. Ante Starčević BiH) – zamjenik predsjednika
- Anita Pavlović (GIP) – član
- Vide Raguž (SDA) – zamjenik člana
Gradsko izborno povjerenstvo će skinuti sve one članove i zamjenike koji ne budu nazočni na testiranju ili ne budu uspješni prilikom testiranja i postaviti svoje članove biračkih odbora.
Naime, nakon obuke provest će se testiranje u trajanju od 30 minuta i uspješnim kandidatima će biti uručeni certifikati.
Svi koji budu nazočni na obuci i testiranju dužni su se pridržavati epidemioloških mjera tj, dužni su ponijeti:
- masku
- rukavice i
- svoju kemijsku olovku.
Za sve nejasnoće i pitanja možete nazvati na 036/805-052 u Gradsko izborno povjerenstvo Čapljina gdje je predsjednik Vedran Sušak.