Sport

GOŠK nadomak Premier lige Bosne i Hercegovine

Nogometaši GOŠK-a slavili su u 28. kolu Prve lige FBiH protiv Budućnosti sa 4:0!
GOŠK je u današnjem susretu iskoristio ulogu favorita, slavio sigurnu pobjedu i došao na korak od plasmana u Premijer ligu BiH. Gabeljani nakon 28 kola imaju 52 boda, tri više od drugoplasirane Bosne iz Visokog i sada ima sve u svojim rukama.
Gosti iz Banovića držali su se dobro prvih 45 minuta, a u nastavku je GOŠK sa tri gola slomio otpor Budućnosti i na kraju očekivano izborio novu vrijednu pobjedu.
Dvostruki strijelac za GOŠK bio je sjajni napadač Mirsad Ramić. Golove su još postigli Bošnjak i Ereiz.
GOŠK – Budućnost 4:0 (Ramić 71, 76, Bošnjak 85, Ereiz 91)
GOŠK: Sušac, Čolić, Bošnjak, Ereiz, Odak, Mišić, Mekić, Đajić, Zolj, Ramić, Senić.

Budućnost: Mujkić, Trumić, Zulić, Aljukić, Kavazović, Pirić, Šehić, Beširović, Džinić, Mustafić, Berbić.