Hajduk Sport

Hajduk konačno pobijedio Dinamo!

Hajduk je jučer u okviru 28. kola 1. HNL u Splitu savladao Dinamo 1:0 golom Frana Tudora u 4. minuti utakmice. Bolja igra Hajduka mogla je rezultirati i većom pobjedom jer je Nikola Vlašić već u 6. minuti pogodio vratnicu, a onda je lopta putovala crtom do druge vratnice i odbila se vrataru Dinama u ruke.

U 81. minuti utakmice Fran Tudor je mogao postati dvostruki strijelac, ali pogodio je gredu!

Hajduk – Dinamo 1:0 (1:0)

Split. Gradski stadion u Poljudu. Gledatelja 12.726. Sudac Ante Vučemilović (Osijek) – 6,5.Žuti kartoni: J. Bašić i Sušić (Hajduk), te Hodžić (Dinamo)

Strijelci: 1:0 Tudor (4)

Najbolji igrač: Fran Tudor (Hajduk)

Hajduk (4 – 1 – 4 – 1): Kalinić (7) – Juranović (6,5) (od 46. J. Bašić 6,5), Bilji (7), Šimić (6,5), Milić (7) – Jefferson (7) – Sušić (7,5), Roguljić (6,5)(od 28. Kalik 6,5), Vlašić (7), Tudor (8) – Velez (7,5) (od 89. Mastelić -).

Dinamo (4 – 3 – 2 – 1): Eduardo (6) – Stojanović (6,5), Schildenfeld (5,5), Taravel (5), Musa (5,5) (od 85. Hodžić -) – Machado (5) (od 46. Brekalo 6), Antolić (5,5), Rog (6) – Ćorić (6,5), Šovšić (5,5) (od 61. Matel -) – Henriquez (5).